O nas

Witamy na stronie firmy UNITEK- wiodącego producenta niebanalnych płyt meblowych.

UNITEK działa w branży wyposażenia wnętrz od 1992 roku. Produkujemy płyty meblowe z zastosowaniem naturalnych surowców – rattanu, bambusa, loomu, a także skór ekologicznych.
UNITEK cały czas rozwija technologię produkcji oraz podnosi jakość naturalnych produktów.
Kontrola jakości naszych wyrobów odbywa się wielokrotnie, na każdym etapie procesu produkcyjnego, od pozyskiwania surowca w tropikalnej dżungli po końcowy etap przygotowania produktu z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn i urządzeń.

Współpracujemy z firmą UniPanels Sp. z o.o., oferującą wysokiej klasy okładziny wewnętrzne UNIPANELS SYSTEM: panele akustyczne i dekoracyjne, panele ścienne i sufitowe, panele dźwiękochłonne i trudnopalne, panele perforowane, dyfuzory liniowe oraz 2D.

 

Rdzeń płyt stanowią: płyty gipsowo-włóknowe, MDF, CDF – czarny rdzeń lub sklejka, wykończenie: fornir naturalny, fornir modyfikowany, laminat HPL lub lakier wg palety RAL. System montażowy Alu P umożliwia szybki montaż i dowolne kształtowanie detali.
Panele i okładziny dźwiękochłonne i akustyczne, jak również dyfuzory akustyczne można wykonać na indywidualne zamówienie.

Parametry płyt UNIPANELS: akustyczne, dźwiękochłonne, trudnopalne, niepalne, wytrzymałościowe, dokumentują Aprobata Techniczna i Raporty Klasyfikacyjne w zakresie reakcji na ogień – Klasyfikacja wg PN-EN 13501.

Do pobrania

Zapraszamy na strony www.unipanels.com

Producent płyt rattanowych, komórkowych, bambusowych